Hakkımda

Dr. Burak Ersen

Dr. Burak Ersen Mersin`de doğdu. Tıp eğitimini Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde bölüm ikincisi olarak tam burslu olarak tamamladı. Eğitiminin 5. yılında Hollanda Groningen Üniversitesinde eğitim gördü. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimini Uludağ Üniversitesi Hastanesi’nde tamamladı.

İhtisasını tamamladıktan sonra devlet hizmet yükümlülüğü kapsamında Kastamonu’da görev yaptı. Bu dönemde çok sayıda hastanın Plastik Cerrahi ile ilgili operasyonlarını yaparken, Hollanda ve Belçika’da yapılan yazılı ve sözlü sınavlardaki başarısı ile Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği’ne (EBOPRAS) üye olarak kabul edildi. Kastamonu’daki görevini tamamladıktan sonra İstanbul’da ve Bursa’da birçok sayıda ve çeşitlilikte estetik ve kozmetik operasyonları gerçekleştirdi. İsveç Uppsala Akademikliniken Üniversite Hastanesinde geçici olarak görev yaptı.

Dr. Burak Ersen hastalarını, Ataşehir’ de bulunan Dr. Burak Ersen Estetik Plastik Cerrahi Muayenehanesi’nde kabul etmektedir. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (EBOPRAS) ve İstanbul Tabip Odası üyesidir. Akıcı düzeyde İngilizce ve İsveççe konuşmaktadır.

You might wonder who will create an essay at a reasonable cost, If you’re in a hurry and can’t afford to essay pros spend more on your paper. Hire a service capable of completing your project in a timely manner. One reason is you will get a discount. Many of these businesses offer discounts and coupons to their products and services. A further benefit of these businesses is that they offer high essay writing services at affordable costs.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *